Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
ZKP w strefie NGO na Open`er Festival 2019!
poniedziałek, 6 maja 2019

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie po raz kolejny zostało zaproszone do grona kilkudziesięciu organizacji pozarządowych, które wspólnie stworzą strefę NGO w czasie Open'er Festival 2019.

Strefa NGO na stałe wpisała się już w przestrzeń Open’era, a frekwencja zarówno zgłaszających się podmiotów, jak i osób ją odwiedzających nie pozostawia złudzeń, że takie miejsce spotkań jest szczególnie ważne dla festiwalowej społeczności. Tegoroczna edycja cieszącego się wielką popularnością festiwalu Open'er, odbędzie się w dniach 3-6 lipca 2019 na terenie gdyńskiego lotniska Babie Doły. Jak zwykle organizatorzy zapewnili nie lada gratkę dla największych fanów muzyki - wśród artystów na gdyńskich scenach zobaczymy m.in. The Smashing Pumpkins, LP czy Lanę Del Rey.

Reprezentantami Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego będą jak co roku studenci z KS Pomorania, u których będzie można dowiedzieć się wielu ciekawostek dotyczących Kaszub oraz naszej organizacji. Poza tym przy naszym stoisku będzie możliwość zażycia prawdziwej kaszubskiej tabaki lub spróbowania swoich sił w grze na burczybasie.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2020 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.