Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Konkurs na mural
czwartek, 14 maja 2020

Ogłoszony został konkurs na mural inspirowany życiem Lecha Bądkowskiego.

Pomysłodawcą i organizatorem konkursu na ścienne malowidło jest X Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne w Gdańsku, które już niedługo będzie oficjalnie nosić imię Lecha Bądkowskiego.

Do 15 czerwca 2020 roku będzie można przesyłać projekty muralu związanego z twórczością Lecha Bądkowskiego, którego rok jest obchodzony w Gdańsku.

2_bb4ae2be-7ff9-4d3f-ae8a-17c33c866188

Inspiracją dla ściennego malowidła ma być życie i twórczość Lecha Bądkowskiego - pisarza, dziennikarza, tłumacza, działacza politycznego, kulturalnego i społecznego, podporucznika Wojska Polskiego. Mural powstanie na ścianie szkoły, która chce nosić jego imię.

- W imieniu społeczności X Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie na projekt muralu - mówi Barbara Sas, nauczycielka w X LOD. - Mural powstanie na ścianie na półpiętrze budynku liceum. Na Wasze prace czekamy do 15 czerwca do godziny piętnastej. 

Komisja Konkursowa przy ocenie zgłoszonych projektów kierować się będzie m.in. ogólnymi cechami projektu takimi jak: nowoczesność, wygląd, brak negatywnych skojarzeń, oryginalność i pomysłowość. Twórca zwycięskiego projektu otrzyma nagrodę w kwocie 200 złotych.

 Regulamin konkursu i karta zgłoszenia 

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2020 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.