Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Zdalna promocja Historii Kaszubów
piątek, 15 maja 2020

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie oraz Instytut Kaszubski serdecznie zapraszają na ucztę intelektualną w internecie - na zdalną promocję publikacji „Historia Kaszubów w dziejach Pomorza”.

Rozmowa z współautorem jednego z największych przedsięwzięć naukowych na Kaszubach, prof. Cezarym Obracht-Prondzyńskim w formie wideo, będzie miała swoją premierę w piątek 22 maja 2020 r. o godz. 17.00 na serwisie społecznościowym facebook.com/kaszubi oraz na stronie internetowej Zrzeszenia www.kaszubi.pl .

Jeżeli chcecie zgłosić pytanie do autora ws. niniejszej publikacji, prosimy o jego wcześniejsze przesłanie do środy do godz. 12.00 na adres biuro@kaszubi.pl. Pytania autorowi będzie zadawał dr Tomasz Rembalski.

„Historia Kaszubów w dziejach Pomorza” to bardzo obszerne, wielotomowe, kompendium wiedzy o losach Kaszubów, które po kilku latach wytężonej pracy wydał Instytut Kaszubski. Pośród ponad czterech tysięcy stron są setki zdjęć, ilustracji, reprodukcji unikatowych dokumentów. Nowe tomy publikacji są kontynuacją pierwszej pozycji z tej serii, wydanej w 2006 roku, którego autorem był prof. Gerard Labuda.

Nie znaleziono zdjecia

 

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2020 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.