Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Zgorzałki na Food-to-Go
wtorek, 13 lutego 2018

Zyta Górna z Gospodyniami ze Zgorzałego pojawiła się ponownie podczas tegorocznej edycji targów Food To-Go. Wydarzenie odbyło się w dniach 6-7 lutego w Gdańsku w Amber Expo przy ul. Żaglowej 11.

Targi Wyposażenia i Produktów dla Gastronomii FOOD-to-GO w Gdańsku od kilku lat odpowiadają na potrzeby branży gastronomicznej, dynamicznie rozwijającej się na północy Polski, będąc doskonałą okazją do prezentacji nowinek branżowych, produktów i usług, które usprawnią funkcjonowanie nadmorskiej gastronomii. Zgorzałki zaprezentowały licznie zgromadzonym gościom pięknie przygotowane stoisko z  oryginalnymi kaszubskimi potrawami do degustacji i przetworami kaszubskiej spiżarni, natomiast Zyta Górna miała możliwość poprowadzić pokaz kulinarny, którego tytuł brzmiał: „Kuchnia kaszubska "na słodko" – jak przygotować drożdżówkę kaszubską”.

 

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2019 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.