Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Msza w intencji Bpa Dominika
środa, 27 lutego 2019

W imieniu Zarządu O/Gdańskiego ZKP zapraszam naszych członków i sympatyków na tradycyjne spotkanie upamiętniające rocznicę śmierci Sługi Bożego Konstantyna Dominika.

Uroczystość odbędzie się w dniu 10 marca 2019 r. w Kolegiacie Staroszkockiej (Gdańsk Orunia ul. Brzegi 49), gdzie o godz. 14.00 zostanie odprawiona msza święta z kaszubską liturgia słowa, po której udamy się do miejsca pierwotnego pochówku Sługi Bożego. Następnie w Domu Parafialnym przy kawie i kuchu wysłuchamy krótkiej prelekcji przypominającej życie księdza Konstantyna Dominika oraz recytacji okolicznościowej poezji w wykonaniu poetki kaszubskiej Idy Czainy.

Grzegorz Jaszewski – Prezes Oddziału Gdańskiego ZKP

Prosimy członków naszego Oddziału o pomoc w postaci własnych wypieków oraz o wcześniejsze przybycie w celu przygotowania sali.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2019 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.