Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Pożegnanie ś.p. Lidwiny Kreft.
środa, 18 marca 2020
Nie znaleziono zdjecia
Pożegnanie ś.p. Lidwiny Kreft.

Dn.16-03-2020r. w kościele p.w. Bożego Ciała oraz na cmentarzu w Pręgowie pożegnaliśmy wyjątkowego człowieka, działaczkę i miłośniczkę Kaszub. Nigdy za życia za swoją działalność nie oczekiwała splendorów. Los sprawił, że i po śmierci nie doczekała się zbytniej wdzięczności. Dlatego pragnę z całego serca podziękować wszystkim tym, co zdecydowali się pomimo wszystko godnie pożegnać Lidwinę. Dziękuję zatem pocztom sztandarowym z Żukowa, Banina i oczywiście z Kolbud, a także delegacji z o/Pruszcz Gdański. Dziękuję Prezesowi ZG ZK-P, Janowi Wyrowińskiemu, za kondolencje i słowa uznania dla ś.p. Lidwiny. Dziękuję  wiceprezesowi ZG ZK-P Eugeniuszowi Pryczkowskiemu za przekazanie słów Prezesa oraz złożenie w swoim imieniu podziękowań za bezinteresowną, ideową działalność Lidwiny służącą dobru Kaszub. Dziękuję delegacjom z zakładów pracy, rodzinie, przyjaciołom, członkom zrzeszenia, sąsiadom i mieszkańcom gminy Kolbudy uczestniczącym w pogrzebie. Dziękuję. Było nas pomimo wszystko jednak ponad 100 osób. Bardzo wszystkim w imieniu Lidwiny i swoim serdecznie jeszcze raz Dziękuję.

 

https://photos.app.goo.gl/rxYhdLhGL5Da68Xz7

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2020 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.