Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
e-Rajd z Józefem Wybickim
piątek, 29 maja 2020

W czasach, gdy nie można podróżować, zapraszamy młodzież szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych do zwiedzania miejsc związanych z życiem i działalnością autora Mazurka Dąbrowskiego. Wirtualny spacer śladami generała Wybickiego to nietypowa forma konkursu historycznego adresowanego do młodego pokolenia.

Od 1 czerwca do 5 czerwca 2020 r., zamiast odbywającej się od czternastu lat Majówki z Wybickim - Starosta Kartuski, Starosta Kościerski, Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie, I Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie oraz Wójt Gminy w Nowej Karczmie zapraszają na e-Rajd z generałem Józefem Wybickim.

Każdego dnia uczestnicy Konkursu mogą odpowiadać na pytania publikowane na stronie Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie: www.facebook.com/MuzeumHymnu. Zadania przygotowane przez organizatorów będą wymagały skorzystania z Internetu, w tym: z map, planów, fotografii, aplikacji Street View. Autorzy poprawnych i najszybciej udzielonych odpowiedzi otrzymają nagrody dnia. Po tygodniu zmagań zostaną wyłonieni zwycięzcy całego Konkursu. Nagrodzone zostaną też najlepsze szkoły oraz nauczyciele uczniów, którzy zwyciężyli w Konkursie. Na laureatów czekają cenne nagrody m.in. tablety, głośniki, słuchawki.

Szczegóły dotyczące Konkursu zostały zamieszczone na stronie Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie, I Liceum Ogólnokształcącego im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie, Starostwa Kartuskiego, Starostwa Kościerskiego. Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w e-Rajdzie z Wybickim.

 

Regulamin

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2020 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.