Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
KFK po remoncie
środa, 5 sierpnia 2020

W miesiącu lipcu, przeprowadziliśmy w Kaszubskim Forum Kultury prace remontowe. Zostały one wykonane w dużej części dzięki społecznej pracy członków ZKP Gdynia - dziękujemy za pomoc: Franciszkowi Gurskiemu, Sławkowi Pokriefke oraz Ryszardowi Zince. Wśród wykonanych prac znalazły się m.in. cyklinowanie parkietu, wymiana pionów wodociągowych, malowanie większości pomieszczenia, wymiana umywalki, baterii i oświetlenia w łazience.

Od początku sierpnia br. Kaszubskie Forum Kultury jest znów otwarte – serdecznie zapraszamy do oglądania naszych wystaw oraz wypożyczania kaszubsko-pomorskich książek. Szczegóły odnośnie otwarcia można znaleźć – wejdź tutaj.

 

 

 

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2020 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.