Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Kosakowo szykuje się do DJK
wtorek, 6 lutego 2018

Kosakowo szykuje się do DJK, na kaszubskich stokach zima trwa w najlepsze, a w Wejherowie... Apokalipsa!

Słowa Apokalipsy Świętego Jana w języku kaszubskim zabrzmiały podczas 15 edycji Verba Sacra w Wejherowie. Słowa Pisma Świętego przeczytała Danuta Stenka. Relacja z tego wydarzenia w Na bôtach i w bòrach. W magazynie kaszubskim, prezes oddziału ZKP Dębogórze-Kosakowo, Danuta Tocke opowie o atrakcjach przygotowanych na główne obchodny Dnia Jedności Kaszubów. Z mikrofonem RG zajrzeliśmy też na kaszubskie stoki narciarskie, na których zima trwa w najlepsze.

https://radiogdansk.pl/audycje-rg/radio-gdansk-po-kaszubsku/item/71958-kossakowo-szykuje-sie-do-djk-na-kaszubskich-stokach-zima-trwa-w-najlepsze-a-w-wejherowie-apokalipsa?autoplay=true

 

 

NAJNOWSZE ARTYKUŁY
© Copyright 2005 - 2019 Portal Regionalny kaszubi.pl
Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.