Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
Zapraszamy na spotkanie autorskie promujące książkę „Wyszywanie. Wësziwk” Ingi Mach, mistrzyni haftu kaszubskiego. Promocja wydawnictwa odbędzie się 13 sierpnia 2020 roku o godz. 18.00 w Pracowni Orange Biblioteki Miejskiej w Bytowie (I piętro, wejście prawą, muzealną klatką schodową).
Nie znaleziono zdjecia
Niedawno bytowski Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego podpisał umowę o powierzenie grantu przez Lokalną Grupę Działania Partnerstwo Dorzecze Słupi. Na projekt o nazwie „Nauka i zabawa z robotami – poznajemy nowe technologie” otrzymaliśmy z LGD PDS zgodnie z umową nr 01/INW/11/1112/2020 z dnia 10 czerwca 2020 r. kwotę w wysokości 21 772 zł, z kolei od Gminy Bytów, zgodnie z umową EKS/1/W/2020, otrzymaliśmy dotację w wysokości 847 zł.
Nie znaleziono zdjecia
Bytowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego zaprasza na kolejne warsztaty w ramach cyklu pt. Warsztaty dla animatorów lokalnych. Tym razem uczestnicy zajęć poznają technikę filcowania na sucho.
Nie znaleziono zdjecia
Bytowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego zaprasza na warsztaty zdobienia szkła metodą fusingu w ramach cyklu pt. Warsztaty dla animatorów lokalnych. Spotkanie odbędzie się w Kamienickiej Hucie 16.07.2020 r. Zdjęcie tytułowe z Pracowni Szkła - SuliArt Sulisławy Borowskiej.
Nie znaleziono zdjecia
Bytowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego zaprasza na cykl warsztatów w ramach projektu grantowego pt. Warsztaty dla animatorów lokalnych. Na początek zapraszamy na warsztaty garncarstwa techniką na kole. Poznamy tradycje garncarskie na Kaszubach, opanujemy umiejętność toczenia na kole garncarskim oraz manualnej pracy z gliną, a także glazurowania prac.
Nie znaleziono zdjecia
18 marca 2020 roku Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział w Bytowie podpisało z Lokalną Grupą Działania Partnerstwo Dorzecze Słupi umowę o powierzenie grantu na realizację projektu pt. Warsztaty dla animatorów lokalnych. Całkowity koszt realizacji zadania wynosi 43.288,70 zł, wysokość dofinansowania z LGD PDS 41.000,00 zł.
Nie znaleziono zdjecia
Tym razem w pięciu kategoriach wystąpiło trzynastu uczestników. Kolejna edycja Konkursu „Méster Bëlnégò Czëtaniô” wyłoniła powiatowych mistrzów czytania w języku kaszubskim. 25 listopada jury w składzie: Katarzyna Kozłowska, Alina Werochowska i Piotr Dziekanowski, oceniało czystość, poprawność oraz melodię wymowy, prawidłowe akcentowanie w obrębie wyrazów i większych całości składniowych oraz swobodę wypowiedzi.
Nie znaleziono zdjecia
Bytowski Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego wspólnie z Biblioteką Miejską oraz Bytowskim Centrum Kultury zapraszają na Bytowskie Zaduszki, które odbędą się 5 listopada (wtorek) o godzinie 18.00 w czytelni dla dorosłych Biblioteki Miejskiej w Bytowie.
Strona 1 z 35

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie                 Oddział w Bytowie

ul. Zamkowa 2          77-100 Bytów

BNP Paribas            Bank Polska SA              59 1600 1462 1897 2987 9000 0001

 

© Copyright 2020 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Bytów
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.