Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
5 maja przeszło 50 osób wybrało się z nami na pieszą wędrówkę po ziemi bytowskiej. Wyruszyliśmy autokarem z Bytowa przez Niezabyszewo, gdzie dołączyła do nas grupa ze stowarzyszenia „Sploty”, do Borzytuchomia. W gospodarstwie agroturystycznym Kaszubska Agrowinnica przywitała nas Pani Regina Kossak Główczewska.
Nie znaleziono zdjecia
Bytowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego i Bytowskie Centrum Kultury zapraszają do udziału w konkursie wokalno-tanecznym, który jest częścią XXVII Przeglądu Twórczości Kaszubskiej Dzieci i Młodzieży. Konkurs odbędzie się 23 maja 2019 r./czwartek/ w Bytowskim Centrum Kultury w Bytowie, ul. Wojska Polskiego 12. Początek o godz. 9.00.
Nie znaleziono zdjecia
Zapraszamy na Walne Zebranie Członków bytowskiego oddziału ZKP, które odbędzie się 13 maja 2019 r. (poniedziałek) o godz. 16.45 w sali portretowej bytowskiego zamku. Drugi termin Walnego Zebrania Członków ZKP o. Bytów ustala się na 13 maja 2019 r. godz. 17.00.
Nie znaleziono zdjecia
Zapraszamy na promocje książek: Cezarego Obracht-Prondzyńskiego, Tomasza Fopke i Katarzyny Kulikowskiej, Współczesna kultura kaszubska. Terôczasnô kaszëbskô kùltura oraz Katarzyny Kulikowskiej i Piotra Zatonia, Znaki tożsamości. Wzór haftu kaszubskiego w przestrzeni publicznej. Spotkanie odbędzie się w Bibliotece Miejskiej w Bytowie 13 maja 2019 r., godzina 18.00.
Nie znaleziono zdjecia
25 kwietnia odbyły się w Bytowskim Centrum Kultury eliminacje gminne 48. Konkursu Recytatorskiego Literatury Kaszubskiej „RODNÔ MÒWA”. W konkursie wzięło udział 8 uczniów.
Nie znaleziono zdjecia
Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział w Bytowie oraz Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Niezabyszewo "Sploty" zapraszają w niedzielę 5 maja 2019 r. na pieszą wędrówkę w okolicach Borzytuchomia.
Nie znaleziono zdjecia
Zapraszamy wspólnie z Biblioteką Miejską w Bytowie na promocję książki o Franciszku Leonie Kręckim, jednym z bohaterów kaszubskiej drogi do Niepodległej Polski, 24 kwietnia 2019 r. /środa/ godz.17.00, czytelnia Biblioteki Miejskiej w Bytowie, ul. Zamkowa 2.
Nie znaleziono zdjecia
5 kwietnia br. w Muzeum Zachodniokaszubskim w Bytowie otwarto wystawę pokonkursową XXVII Przeglądu Twórczości Kaszubskiej Dzieci i Młodzieży. Na 27. edycję przeglądu wpłynęło przeszło 300 prac. Otwarcie wystawy XXVII Przeglądu Twórczości Kaszubskiej Dzieci i Młodzieży było doskonałą okazją do wręczenia nagród dla autorów najlepszych prac.
Strona 1 z 33

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie                 Oddział w Bytowie

ul. Zamkowa 2          77-100 Bytów

BS Bytów 10 9321 0001 0009 9020 2000 0010 

 

 

© Copyright 2019 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Bytów
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.