Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
18 marca 2020 roku Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział w Bytowie podpisało z Lokalną Grupą Działania Partnerstwo Dorzecze Słupi umowę o powierzenie grantu na realizację projektu pt. Warsztaty dla animatorów lokalnych. Całkowity koszt realizacji zadania wynosi 43.288,70 zł, wysokość dofinansowania z LGD PDS 41.000,00 zł.
Nie znaleziono zdjecia
Tym razem w pięciu kategoriach wystąpiło trzynastu uczestników. Kolejna edycja Konkursu „Méster Bëlnégò Czëtaniô” wyłoniła powiatowych mistrzów czytania w języku kaszubskim. 25 listopada jury w składzie: Katarzyna Kozłowska, Alina Werochowska i Piotr Dziekanowski, oceniało czystość, poprawność oraz melodię wymowy, prawidłowe akcentowanie w obrębie wyrazów i większych całości składniowych oraz swobodę wypowiedzi.
Nie znaleziono zdjecia
Bytowski Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego wspólnie z Biblioteką Miejską oraz Bytowskim Centrum Kultury zapraszają na Bytowskie Zaduszki, które odbędą się 5 listopada (wtorek) o godzinie 18.00 w czytelni dla dorosłych Biblioteki Miejskiej w Bytowie.
Nie znaleziono zdjecia
W dniach 4-5 października 2019 r. odbyło się VII Bytowskie Forum Animatorów Kultury, w którym wzięło udział 35 osób z terenu powiatu bytowskiego oraz zaproszeni goście i prelegenci z innych stron kraju. Organizatorami są: Instytut Kaszubski w Gdańsku, Instytut Kultury Miejskiej w Gdańsku oraz bytowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko- Pomorskiego. Partnerzy projektu to: Gminny Ośrodek Kultury oraz Centrum Międzynarodowych Spotkań w Tuchomiu i Kaszubski Uniwersytet Ludowy w Wieżycy.
Nie znaleziono zdjecia
Zapraszamy na Bytowskie Forum Animatorów Kultury, które odbędzie się w dniach 4-5 października w Centrum Międzynarodowych Spotkań w Tuchomiu. Hasło przewodnie tegorocznego forum: Kultura pamięci pogranicza - idee, działania, wyzwania.
Nie znaleziono zdjecia
Zapraszamy na Kaszubską Sobotę, która odbędzie się w Bytowie w dniach: 13-14 lipca.
Nie znaleziono zdjecia
Zapraszamy na kameralny wieczór autorski „JESZCZE ŚWIAT SIĘ KRĘCI” z Danielą Wójcik, który odbędzie się 4 lipca 2019 roku (czwartek) o godz. 17.00 w Czytelni Działu dla Czytelników Dorosłych (II piętro) na bytowskim zamku.
Nie znaleziono zdjecia
23 maja 2019 r. w Bytowie odbył się XXVII Przegląd Twórczości Kaszubskiej Dzieci i Młodzieży w kategorii zespoły wokalno-taneczne. Na konkurs wpłynęło łącznie 9 zgłoszeń z 6 miejscowości powiatu bytowskiego: Bytów, Czarna Dąbrówka, Rokity, Niezabyszewo, Borowy Młyn, Ugoszcz.
Strona 1 z 34

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie                 Oddział w Bytowie

ul. Zamkowa 2          77-100 Bytów

BNP Paribas            Bank Polska SA              59 1600 1462 1897 2987 9000 0001

 

© Copyright 2020 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Bytów
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.