Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
W dniach 4-5 października 2019 r. odbyło się VII Bytowskie Forum Animatorów Kultury, w którym wzięło udział 35 osób z terenu powiatu bytowskiego oraz zaproszeni goście i prelegenci z innych stron kraju. Organizatorami są: Instytut Kaszubski w Gdańsku, Instytut Kultury Miejskiej w Gdańsku oraz bytowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko- Pomorskiego. Partnerzy projektu to: Gminny Ośrodek Kultury oraz Centrum Międzynarodowych Spotkań w Tuchomiu i Kaszubski Uniwersytet Ludowy w Wieżycy.
Nie znaleziono zdjecia
Zapraszamy na Bytowskie Forum Animatorów Kultury, które odbędzie się w dniach 4-5 października w Centrum Międzynarodowych Spotkań w Tuchomiu. Hasło przewodnie tegorocznego forum: Kultura pamięci pogranicza - idee, działania, wyzwania.
Nie znaleziono zdjecia
Zapraszamy na Kaszubską Sobotę, która odbędzie się w Bytowie w dniach: 13-14 lipca.
Nie znaleziono zdjecia
Zapraszamy na kameralny wieczór autorski „JESZCZE ŚWIAT SIĘ KRĘCI” z Danielą Wójcik, który odbędzie się 4 lipca 2019 roku (czwartek) o godz. 17.00 w Czytelni Działu dla Czytelników Dorosłych (II piętro) na bytowskim zamku.
Nie znaleziono zdjecia
23 maja 2019 r. w Bytowie odbył się XXVII Przegląd Twórczości Kaszubskiej Dzieci i Młodzieży w kategorii zespoły wokalno-taneczne. Na konkurs wpłynęło łącznie 9 zgłoszeń z 6 miejscowości powiatu bytowskiego: Bytów, Czarna Dąbrówka, Rokity, Niezabyszewo, Borowy Młyn, Ugoszcz.
Nie znaleziono zdjecia
5 maja przeszło 50 osób wybrało się z nami na pieszą wędrówkę po ziemi bytowskiej. Wyruszyliśmy autokarem z Bytowa przez Niezabyszewo, gdzie dołączyła do nas grupa ze stowarzyszenia „Sploty”, do Borzytuchomia. W gospodarstwie agroturystycznym Kaszubska Agrowinnica przywitała nas Pani Regina Kossak Główczewska.
Nie znaleziono zdjecia
Bytowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego i Bytowskie Centrum Kultury zapraszają do udziału w konkursie wokalno-tanecznym, który jest częścią XXVII Przeglądu Twórczości Kaszubskiej Dzieci i Młodzieży. Konkurs odbędzie się 23 maja 2019 r./czwartek/ w Bytowskim Centrum Kultury w Bytowie, ul. Wojska Polskiego 12. Początek o godz. 9.00.
Nie znaleziono zdjecia
Zapraszamy na Walne Zebranie Członków bytowskiego oddziału ZKP, które odbędzie się 13 maja 2019 r. (poniedziałek) o godz. 16.45 w sali portretowej bytowskiego zamku. Drugi termin Walnego Zebrania Członków ZKP o. Bytów ustala się na 13 maja 2019 r. godz. 17.00.
Strona 1 z 34

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie                 Oddział w Bytowie

ul. Zamkowa 2          77-100 Bytów

BS Bytów 10 9321 0001 0009 9020 2000 0010 

 

 

© Copyright 2019 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Bytów
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.