Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
Zapraszamy na Kaszubską Sobotę, która odbędzie się w Bytowie w dniach: 13-14 lipca.
Nie znaleziono zdjecia
Zapraszamy na kameralny wieczór autorski „JESZCZE ŚWIAT SIĘ KRĘCI” z Danielą Wójcik, który odbędzie się 4 lipca 2019 roku (czwartek) o godz. 17.00 w Czytelni Działu dla Czytelników Dorosłych (II piętro) na bytowskim zamku.
Nie znaleziono zdjecia
23 maja 2019 r. w Bytowie odbył się XXVII Przegląd Twórczości Kaszubskiej Dzieci i Młodzieży w kategorii zespoły wokalno-taneczne. Na konkurs wpłynęło łącznie 9 zgłoszeń z 6 miejscowości powiatu bytowskiego: Bytów, Czarna Dąbrówka, Rokity, Niezabyszewo, Borowy Młyn, Ugoszcz.
Nie znaleziono zdjecia
5 maja przeszło 50 osób wybrało się z nami na pieszą wędrówkę po ziemi bytowskiej. Wyruszyliśmy autokarem z Bytowa przez Niezabyszewo, gdzie dołączyła do nas grupa ze stowarzyszenia „Sploty”, do Borzytuchomia. W gospodarstwie agroturystycznym Kaszubska Agrowinnica przywitała nas Pani Regina Kossak Główczewska.
Nie znaleziono zdjecia
Bytowski oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego i Bytowskie Centrum Kultury zapraszają do udziału w konkursie wokalno-tanecznym, który jest częścią XXVII Przeglądu Twórczości Kaszubskiej Dzieci i Młodzieży. Konkurs odbędzie się 23 maja 2019 r./czwartek/ w Bytowskim Centrum Kultury w Bytowie, ul. Wojska Polskiego 12. Początek o godz. 9.00.
Nie znaleziono zdjecia
Zapraszamy na Walne Zebranie Członków bytowskiego oddziału ZKP, które odbędzie się 13 maja 2019 r. (poniedziałek) o godz. 16.45 w sali portretowej bytowskiego zamku. Drugi termin Walnego Zebrania Członków ZKP o. Bytów ustala się na 13 maja 2019 r. godz. 17.00.
Nie znaleziono zdjecia
Zapraszamy na promocje książek: Cezarego Obracht-Prondzyńskiego, Tomasza Fopke i Katarzyny Kulikowskiej, Współczesna kultura kaszubska. Terôczasnô kaszëbskô kùltura oraz Katarzyny Kulikowskiej i Piotra Zatonia, Znaki tożsamości. Wzór haftu kaszubskiego w przestrzeni publicznej. Spotkanie odbędzie się w Bibliotece Miejskiej w Bytowie 13 maja 2019 r., godzina 18.00.
Nie znaleziono zdjecia
25 kwietnia odbyły się w Bytowskim Centrum Kultury eliminacje gminne 48. Konkursu Recytatorskiego Literatury Kaszubskiej „RODNÔ MÒWA”. W konkursie wzięło udział 8 uczniów.
Strona 1 z 33

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie                 Oddział w Bytowie

ul. Zamkowa 2          77-100 Bytów

BS Bytów 10 9321 0001 0009 9020 2000 0010 

 

 

© Copyright 2019 Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział Bytów
Projekt graficzny: Iselin
Webmaster: Łukasz Makurat
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Kliknij na to powiadomienie, aby je zamknąć.