Do poprawnego działania strony wymagane jest włącznenie obsługi javascript. Zmień to w opcjach Twojej przeglądarki i odśwież stronę.
Nie znaleziono zdjecia
10 marca 2018 roku w Gdyni odbyła się uroczysta Rada Naczelna Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego z okazji XX-lecia Województwa Pomorskiego. Uczestników przywitała udekorowana z tej okazji kaszubskimi flagami - ulica Świętojańska. Obrady Rady Naczelnej odbyły się w Sali Obrad Rady Miasta Gdyni. Poprzedził je panel dyskusyjny.
Nie znaleziono zdjecia
Kaszubskie Forum Kultury oraz Gdyński Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego zapraszają na promocję książki „Stolem z morza i Kaszub”, autorstwa doktora nauk humanistycznych i historyka sztuki – Romualda Bławata.
Nie znaleziono zdjecia
28 lutego gościliśmy u Prezydenta Gdyni – Wojciecha Szczurka. Wspólnie z właścicielem Wydawnictwa Region Jarosławem Ellwartem podziękowaliśmy Prezydentowi za pomoc przy wydaniu naszej najnowszej książki Gdynia. Przewodnik.
Nie znaleziono zdjecia
Kaszubskie Forum Kultury oraz Gdyński Oddział Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego zapraszają na promocję książki red. Edmunda Szczesiaka Drogą do nieba. Śladami Remusa, która odbędzie się 7 marca o godz. 17.30 w siedzibie Kaszubskiego Forum Kultury w Gdyni.
Nie znaleziono zdjecia
W najbliższą środę (28 lutego) o godzinie 17:00 będą mieli Państwo okazję spotkania z kaszubskim Mistrzem Dłuta – Wojciechem Wesserlingiem, którego rzeźby można podziwiać w Kaszubskim Forum Kultury jeszcze tylko przez miesiąc.
Nie znaleziono zdjecia
25 lutego gościliśmy w Walnym Zebraniu Sprawozdawczym OSP Sulęczyno w tamtejszej remizie. W spotkaniu uczestniczyło przeszło 100 osób – tamtejszych strażaków oraz zaproszonych gości: m.in. przedstawicieli Państwowej Straży Pożarnej, sąsiednich jednostek OSP, Nadleśnictwa Lipusz, Policji, władz gminy, księży tamtejszej parafii oraz naszego oddziału ZKP Gdynia.
Nie znaleziono zdjecia
23 lutego 2018 roku w Ratuszu Staromiejskim w Gdańsku odbyła się gala wręczenia Skier Ormuzdowych 2017. Uroczystość rozpoczęła się od występu Kapeli Rodzinnej BAS z Sierakowic, a tuż po nim gości przywitali prowadzący spotkanie Aleksandra Dzięcielska-Jasnoch (redaktorka Naji ùczbë) i Andrzej Busler (członek Kolegium Redakcyjnego i dawny zastępca red. naczelnego „Pomeranii”).
Nie znaleziono zdjecia
W Kaszubskim Forum Kultury odbyła się promocja nowego przewodnika turystycznego po Gdyni. 21 lutego w naszej siedzibie przy al. Marszałka Piłsudskiego 18 zebrało się wielu gości chcących posłuchać informacji o tej publikacji i być pierwszymi, którzy wezmą ją do ręki.
Strona 1 z 63

Zachęcamy do wsparcia działalności naszego Oddziału. Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Będziemy wdzięczni za przekazanie 1%

KRS 0000018943

 

ZKP Oddział Gdynia

KPZ Part Gdiniô

 

ul. Słowackiego 44/7

81-392 Gdynia

Numer konta:

82 1020 1853 0000 9902 0067 4812

Biuro:

wtorki 16.00-17.00

 

Partnerzy: